Tomurcuklu Baklavalar Örgü Yelek Yapılışı

Tomurcuklu Baklavalar Örgü Bayan Yelek Modeli

Baklava motiflerinin arasına yerleştirilen tomurcuk motifleri bayan yelekleri için harika bir fikir. En güzel örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Tomurcuklu Baklavalar Örgü Yelek Modeli

Örgü yelekler için harika bir şiş işi motiflerle geldik. Tomurcuklu baklavalar örgü modeli daha önce hiç bir yerde görmeyeceğiniz bir model. Şişle yapılan örgüleri hem yazın hemde kışın kullanabilirsiniz. Mevsimlik yelekler, kışlık örgü yelekler gibi örgülerinizde kullanılan harika bir örnekle karşınıza çıkıyoruz. Baklava motifleri yapılırken araya serpiştirilen tomurcuklar örgü modelinin göze hoş görünmesini sağlamış. Bayan yelekleri için paylaştığımız motiflerin en güzellerinden birisi diyebiliriz. Ayrıca yeşil rengi de bu örneğe çok yakışmış. Yaptığınız örgüleri sosyal medya hesaplarımızdan bize göndererek burada paylaşmamızı sağlayabiliriz. Düz, ters ve dolama işlemleri ile yapılan örgü modeli çok basit.

Baklava Motifi Örgüleri

Örgülerde en çok kullanılan baklava motifleri ile harikalar örebilirsiniz. Örme vakti gelmedi mi? Bizce geldi ve geçiyor bile!

Tomurcuklu Baklavalar Örgü Yelek Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın