Çam dalı örgü yelek modeli

Trend Örgü Modeli Ajurlu Çam Dalı Yelek Örneği

Trend örgü modellerinden olan, kadınların çok sevdiği ajurlu çam dalı yelek örneği. Çam dal motifleriyle yelekler yapmak ister misiniz?

Ajurlu örgü modeller şiş işinin vazgeçilmezidir. Bu model herşeye uyum sağlıyor. Tren örgü modellerinden olan ajurlu çam dalı örgü modeli de herşeye uyum sağlayanlardandır. Lastik ördükten sonra üstüne motifler yapılarak tamamlanan örnek delikli örgüdür. Örgü yapılırken doğada bulunan bitkiler sıklıkla kullanılır. Çam dalı da bunlar arasında bulunuyor. Model üstelikte bilindik bir modeldir. Bir çok şiş işi yapan bayan tarafından bilinir ve yapılır. Kimi kadın çocuk örgülerinde tercih ediyor, kimisi ise bayan yeleklerinde. Örgü siparişi alan kadınların nerede kullanacakları kendisine veya müşteriye kalmıştır.

Ajurlu çam dalı örgü yelek modeli

Model bayağı ajurlu bir model. Bununla gelin yeleği veya kendinize yelek örebilirsiniz. Her türlü bebek ve büyükte kullanılabilen bir model. Kalın ipte de ince ipte de güzel duruyor. Model 15 ve katlarından oluşuyor. Yani model 3 bölümden oluşuyor. Ayrıca kenar ilmekler var. Karıştırmamak için yanınıza kağıt kalem alarak videoyu takip ederseniz daha rahat modeli çıkarırsınız.

Ajurlu Çam Dalı Örgü Yelek Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir