Tülbent Kenarını Süsleyen En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler tığ işi oya modellerini sezona damga vuran en yeni ve en güzel modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ oyaları el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı birbirinden güzel ve yeni modellerdir tarzınıza uygun hazırlayacağınız tığ oyalarını pratik şekilde yapabilir ve güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli tek renk yazma kenarlarını tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de birbirinden güzel tığ oyalarını hemen yapabilir ve en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model sevenlerin tercihi olan tığ işi oya modeli daha önce görmediğiniz kadar güzel modellerdir. Sizler de tarzınıza uygun çeyizlerinize çok yakışacak bu modelleri kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ modellerinin detaylı şekilde inceleyelim.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan tığ işi oya modeli sade ve şık model sevenlerin tercihi oluyor. Renkli tercih edenler bu güzel modeli pratik şekilde yapabilirsiniz.

Kabartmalı tığ oyası sevenlerin tercih ettiği model detayları ile oldukça güzel görünmektedir. Sizler de tarzınıza uygun bu modelleri en güzel şekilde ve en kolay şekilde yapabilirsiniz. Özel günlerinizde bu kolay yapılan modelleri pratik şekilde bitirebilirsiniz.

Sade model isteyenlere bu harika tığ işi oya modelini öneriyoruz. Rengarenk model isteyenler bu güzel modeli tercih edebilirsiniz. El emeği yoğun olan bu harika model detaylarını boncuklar ile hazırlayabilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri