Tülbent Kenarlarının Vazgeçilmezi Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar bugün sizler için tasarlamış olduğumuz harika görünen tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Farklı model sevenlerin tercihleri arasında yer alan tığ oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyalarını rengarenk iplikler ile hazırlayabilir ve en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Sade model seven hanımların tercihi olan tığ oyaları tek renk yazma kenarına hazırlanıyor. Sizler de bu güzel tığ işi oya modellerini pratik şekilde hazırlayabilir ve ortaya en güzel ürünler çıkartabilirsiniz. Gösterişli model sevenler içinde büyük tığ işi oya modellerini öneriyoruz. Çok severek kullanacağınız tığ işi oya modellerini boncuk detayları ekleyerek de süsleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Renkli tülbent kenarına hazırlanan tülbent içindeki renklerden seçilerek hazırlanan tığ oyaları en güzel ve en yeni modellerdendir.

Çiçekli hazırlanmış olan tığ işi oya modeli siyah yazma kenarına rengarenk tercih edilerek hazırlanmıştır. El emeğinizi kullanarak bu güzel tığ oyalarını tercih edebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli görselde yer alan modeldir. Sizler de bu güzel pırpır modeli hazırlayabilirsiniz. Kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Kahverengi tonları ile hazırlanmış olan tığ işi oya modeli görenleri kendine hayran bırakabilecek en güzel modeldir. Tarzınıza uygun hazırlayacağınız tığ oyalarını dilerseniz rengarenk dilerseniz de tek renk tercih ederek yapabilirsiniz.

Pırpır Tığ İşi Oya Modelleri