Tülbent ve Havlu için En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Tülbent kenarına yapılan en güzel tığ işi oya modellerini en güzel şekilde yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Çok güzel görünen en yeni tığ modellerini sizlerde dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Gösterişli tığ işi oyalarını gösterişli yazma kenarına yapabilirsiniz. Yenihobi.com  olarak  en güzel ve şık görünen tığ modellerini özel için yapabilirsiniz. Günlük kullanıma da çok uygun olan tığ modellerini yaparak bütün kombinlerinize uyum sağlayacak modelleri seçerek yapabilirsiniz. Tek renk yazma kenarına yapılan tığ modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Gelin birlikte en ince ayrıntısına kadar bütün tığ oyalarına göz atalım.

Renkli Yazma Kenarına Tığ İşi Oya Örnekleri

Kroşe kullanarak da harika görünen tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz.

Motifli tığ oyaları gösterişli olması ile oldukça beğeni kazanıyor.

Tek tığ ile yapılan harika yazma modellerini çeyizleriniz için yapabilirsiniz.

Görselde yer alan tülbent kenarına kum boncuklu tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Başörtü modeli olarak seçeceğiniz yazmaya uygun renklerde tığ oyası yaparak çok güzel modelleri yapabilirsiniz.

Motifli tığ işi oya modeli sarı ve beyaz renkleri kullanılarak yapılıyor.

Renkli yazma kenarına motifli tığ oyaları yapılmıştır. Sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Boncuklu yapılan tığ modeli şık görünümü ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Çok güzel görünen tığ modeli gösterişi hanımların tercihine sunuluyor.

Kırmızı, beyaz, yeşil renkler tercih edilerek yapılan tığ modelini çıtı pıtı görüntüsü ile çok güzel görünmektedir.

Farklı model arayan hanımlar görselde yer alan en yeni modeli yapabilirsiniz.

Motifli tığ oyası modelini sizlerde renkli tercih ederek bütün kombinlerinize uyum sağlayabilirsiniz. Çok kolay yapılan tığ oyasını siz takipçilerimiz için seçtik.

Renkli yazma kenarına yapılan çiçekli tığ işi oya modeli kibar görüntüsü ile çok güzel görünmektedir.

Nazar boncuklu tığ modeli sarı yazma kenarına yapılarak harika uyum yakalanmıştır. En kolay tığ oyaları yeni başlayan hanımların beğenisine sunuluyor.

Boncuk detayları ile süslenmiş olan tığ modelini altın günlerinde tercih edebilirsiniz. Kızlarınız çeyizleri için gezmelerde kullanılacak başörtü modelini yapabilirsiniz. Namaz örtüsü için de tek renk yapılan tığ oyalarını tercih edebilirsiniz.

Kullanılan iplik tığ işi oya modellerinin kalıp gibi durması için çok önemlidir. En yeni tığ işi oya modelini görenler hayran kalıyor.

Detayları ile sizlerde dilediğiniz renklerde tığ modellerini yapabilirsiniz. 2023 yılında en pahalı el emeği yoğun olan model rekor beğeni aldı

Son zamanların en çok satan tığ modelini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Kolay yapılan tığ işi oya modeli detayları ile sizlerin beğenisine sunuldu. En özel olan tığ oyalarını sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına kırmızı güllü ve yeşil dağ model yapılarak tığ modeli tamamlanmıştır. Kroşe kullanarak tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz.

Pırpır model tığ oyası havlu kenarlarına da tercih edilerek yapılabilir. Renkli pırpırlar genelde beyaz renkte çok tercih ediliyor.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Çeyizlik Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Sandigim (Youtube)

Videoda sizler için çok güzel bir modeli ekledik. Çok iddialı olan hiç görmediğiniz tığ modelini sunuyoruz. İp numaralarını detaylı şekilde anlatıyoruz. Altınbaşak marka iplik seçildi. 21 numara tığ kullanıldı. Cenk marka tülbent kullanılmıştır. Yağ yeşili yazma rengi tercih edilmiştir. Oyanın çimenini daha önceden hazırlayabilirsiniz. Sıfırdan hiç bilmiyorum diyenler için detaylı anlatım yer almaktadır. İpi tığa sabitliyoruz. Üç zincir çekiyoruz. Bir zincir çekip iki defa dolayıp yuvaya giriyoruz. İki seferde 3 kere tığlama yapıyoruz. İpi uzatmamaya özen gösterin. Kalıp durması için iplik uzatmamaya dikkat edin. Detaylarına videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.