Tüm Bildiklerinizi Unutturan En Güzel Tığ Oyaları

Merhaba hanımlar. Bildiklerinizi unutturacak tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık. Tığ işi oya modellerinin kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Sizler de hamaratlarınızı sergilemek için özel günlerde bu güzel tığ işi oya modellerini kullanarak başınıza sergileyebilirsiniz. Başınıza takacağınızı el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modelleri gösterişli olması dikkat çekmektedir. Gösterişli tığ işi oya model hazırlamak isteyen hanımlar dilerseniz pul ve boncuk detayı kullanabilirsiniz. Renkli tülbent kenarına tülbent içindeki renklerden faydalanarak hazırlanan tığ işi oya modeli son zamanlarda en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Sade model seven hanımlar ise günlük kullanıma uygun olan tek renk tülbent kenarına tek renk tığ işi oyalarını yapabilir. Çok severek kullanacağınız tığ oyaları farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Sizler de farklı model arayışındaysanız yazımızda mutlaka incelemesin hadi birlikte yazın inceleyerek birbirinden farklı ve güzel tığ işi oya modelleri inceleyerek yapmaya başlayabilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan renkli tığ işi oya modeli farklı tasarımı ile oldukça güzel görünmektedir. Sizler de özel günlerinizde bu farklı tığ oyalarını yaparak tercih edebilirsiniz. Yapım aşaması diğer modellere göre biraz daha zor olan tığ işi oya modeli gösterişli olması ile dikkat çekiyor.

Görselde yer alan tığ işi oya modeli siyah yazma kenarına yapılmıştır. Siyah yazma kenarına renkli tercih edilen fakat şıklığından da ödün verilmemiş olan tığ modelini sizler de yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modelini yeni başlayan hanımlar da yapabilir.

Bordo renk tülbent kenarına hazırlanmış olan tığ modeli son zamanların en çok satan modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de kolay yapılan tığ oyasını hazırlayarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz çeyizlerinize çok yakışacak tığ modeli şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Işçilikli olan tığ işi oya modeli çeyizlerin en sevilen modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de çeyizlerde tığ işi oya modeli yaparak özel ve günlük kullanımı uygun hale getirebilirsiniz. Görselde yer alan farklı renklerin tercih edildiği tığ işi oya modeli dilerseniz tek renk de yapabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan tığ işi oya modeli gösterişli hanımların tercihi oluyor görselde yer alan tığ oyasını hazırlarken aralarda bırakacağınız boşluklar önemlidir. Bu modelde yer alan 4 adet boşluğum bırakıldı tığ işi oya modelini sizler dilerseniz daha fazla boşluk bırakarak kolay hale getirebilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri