Tüm Detaylarıyla Saç Örgülü Bere Modeli ve Yapımı

El emeği, göz nuru. Bugün sizlere, tüm detaylarıyla anlatacağımız, saç örgülü bere modeli ve yapımını paylaşacağız.

blank

Böylesine muhteşem bir modelin, el örgüsü olduğuna kimseyi inandıramayacaksınız. Gören herkes berenize hayran kalacak.

Örmesi bol malzemeli bir modeldir. İşinizi kolaylaştırmak için malzemeleri sıralayalım. Misinalı şiş, burgu aparatı, misinalı iğne, ayraç, makas, cetvel ve 100 gr’ lık ip yeterli olacaktır.

Berenin başlangıçı için doksan yedi ilmek atıyorsunuz. Önve lastik kısımını örüyorsunuz. Lastiğinin ne kadar kalın olmasını istiyorsanız, yüksekliğini ona göre ayarlayabilirsiniz.

Saç örgüsü modeli kazak ev hırkalarınızıda çok yakışacaktır. Bu modeli, hırkalarınızın ön kısmında kullanıp, kapşonlu modeller örebilirsiniz. Bu modelle öreceğiniz, birbirinden şık örgüleri bizimle paylaşırsanız, çok seviniriz.

Youtube videosu için Berrek fatih’ e çok teşekkür ederiz. Videodaki detaylı anlatım ile sizde harika bereler örebilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın