Tunus işi gömlek patik yapılışı

Tunus İşi Gömlek Patik Modeli

Tunus işi örgü sevenlere gömlek gibi görünen patik modeli. Tunus işi patik yapılışı işe gömlek patik modelini yapmak ister misiniz?

İsmi sizi biraz şaşırtabilir. Gömlek ve patik ne alaka diyebilirsiniz. Ama yanlış duymadınız, bu patik modeli gömlek görünümlü. Görünüşü itibari ile bir gömleği andıran patik modeli Tunus işi örgü tekniği ile örülüyor. Üstüne eklenen düğmeler sayesinde de gömleğin düğmeleri gibi görünen model çok şık. Tunus işi örgüler arasına bu model ile bir yenisini daha ekliyoruz. Gömlek örecek kadınların çok beğendiği bu model farklı patik örmek isteyenlere.

Tunus işi gömlek patik

Patik modelleri olarak onlarca model bulunuyor. Zarf patik, mektup patik, dansöz patik, babet patik gibi gömlek patik modeli de bunlardan bir tanesi. Modelin yapılışı için 2 tane örgü şişi kuruluyor. İki şişle yapılan patik de diyenler var. İlk kez yapacak olan kişiler çok heyecanlı. Modeli gördüklerinde hemen öreceklerini dile getiren kadınlara kolaylıklar diliyoruz. Kolay patik yapılışı istiyorsanız gömlek desenli bu patiği örmeye ne dersiniz?

Tunus İşi Gömlek Patik Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir