Tunus İşi Patik Modelleri ve Anlatımlı Yapılışı

Tunus İşi Patik Modelleri

Tunus işi patik modelleri ile ilgili paylaşmış olduğumuz bu yazımızda en güzel modellere ulaşabilirsiniz. Tunus işi patik yapılışı anlatımlı olarak da burada yer alıyor. Sizde Tunus işi patikler arasından en güzelini seçerek örmeye ne dersiniz?

Örgü patik yapanların en çok örmüş oldukları arasında Tunus işi patikler bulunuyor. Görüntüsünün şıklığından dolayı Tunus işi örgü çok tercih edilmektedir. Ayrıca örgü bilen hanımlarında kolayına gittiği için bu örgü modeliyle patikler, hırkalar, yelekler, atkı ve bereler örüyorlar. Kışlık ve yazlık bir çok örgüde kullanılan Tunus işi örgü modeli ile çok güzel patikler de yapılabilmektedir.

Örgü seven hanımlar için yayınlamış olduğumuz bu yazımızda Tunus işi patik modelleri yanı sıra nasıl yapıldığı da yer alıyor. Hem çok güzel örnekler paylaştık hemde çok ilgi gören bir patik modelinin nasıl yapıldığını paylaştık. Patik örecek olanlar buradaki anlatımlı modelin yapımını öğrenip örebilirler. Ayrıca paylaştığımız onlarca patik örneğini inceleyerek anlatımını istediğiniz model olursa bizlere bildirebilirsiniz.

Tunus işi patiklerden en çok sevilen modeller çiçekli ve desenli olan modellerdir. Patiğin üstüne işlenmiş olan desenler ile çok güzel görünüm kazanan patik çeyizlik olarak da kullanılmaktadır. Gelin şimdi kış aylarında ayaklarınızı soğuktan koruyacak olan patikler modellerini ve nasıl yapıldığını öğrenelim.

Örgü Tunus İşi Patik Modelleri

Yeni Tunus İşi Patik Örnekleri

Tunus İşi Patik Örnekleri

Şiş İşi Tunus İşi Patikler

Örgü Tunus İşi Patikler

El Yapımı Tunus İşi Patikler

Çeyizlik Tunus İşi Patikler

Patik modellerini inceledikten sonra şimdide bir modelin nasıl yapıldığını öğrenin. Tunus işi patik yapılışı için bir video paylaşıyoruz. Video paylaşmamızdaki amaç modeli daha iyi anlayabilmeniz. Tunus işi patik yapımı için malzemelerinizi hazır ettikten sonra aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Tunus İşi Patik Yapılışı

Bir cevap yazın