Bakanın Gözü Kalacak Turuncu Yazma Kenarı Kolay İğne Oyası Modeli Yapılışı

Turuncu Yazma Kenarı Kolay İğne Oyası

Bugün bakanın gözü kalacak yazma kenarı iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Bu kadar kolay hazırlanan fakat bu denli şık bir görüntüye sahip olan yazma kenarı iğne oyası modellere her zaman rastlamak mümkün olmuyor. Böylesine göze gelen yazma kenarı iğne oyası örneklerini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Yazma kenarı iğne oyası modelin yapılışının tüm detaylarını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilir yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

Turuncu Yazma Kenarı Kolay İğne Oyası

Bu yazma kenarı iğne oyası modelde zıt renklerin büyük bir uyum içinde sergilendiğini görüyorsunuz. Renk uyumu yapmaya çalışırken zıt renklerin ne kadar şık bir görünüm vereceğini hiç bir zaman unutmayalım.

İlk olarak iğne oyası örneğine başlarken yazma kenarının zürafasını çekiyorsunuz. 20 Zürafa aralık vererek çiçeğin yerleşimini yapabilir ya da daha sık ve daha seyrek aralık verebilirsiniz. Yaprakları hazırlarken zürafaları çok sıkı yapmamalısınız.

Turuncu Yazma Kenarı Kolay İğne Oyası Modeli Yapılışı

Ayşenin iğne oyaları youtube kanalı için hazırlamış olduğu bu harika yazma kenarı iğne oyası modeli için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.