Üç Boyutlu Çilek Tarlası Bebek Battaniyesi Atkı Bere ve Lif Örgü Modeli

Üç boyutlu çilek tarlası modeli bebek battaniyesi atkı bere ve lif gibi örmek istediğiniz her modele uygun bir örnektir.

Özellikle bebek battaniyesi ve liflerde çok hoş duran çilek tarlası modelini yumuşak bir ip ile ördüğünüzde dokusuna hayran kalacaksınız. Modelimizin ilk sırasına zincir çekip, üzerine kutucuklar yapıyoruz.

Çilek tarlası modelini iki renk ip ile örmenizi tavsiye ediyoruz. Modele gerçek çilek rengi olan kırmızı ve yeşil rengi çok yakışmaktadır.

Modelimizin şık görünmesini sağlayan en önemli detay kenar oyalarıdır. Birbirinden şık kenar oyalarını model için kullanabilirsiniz. Sonradan uğraşmamak için her sırada ipinizi gizlemelisiniz.

Üç boyutlu değişik modeli bizlerle tanıştırdığı için papatyanın örgü dünyasının youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın