Uçuşan Martılar Örgü Modeli Bayan Yelekleri Motifleri

Uçuşan Martılar Örgü Yelek Motifleri

Uçuşan martılar örgü modeli örülmesi çok kolay, herkesin örebileceği, bayan yeleği, bebek battaniyesi, örgü atkı ve bere örneği.

Uçuşan Martılar Örgü Yelek Modeli

Bu kışın bolca örgü tekniği örmek isteyenler için süper bir modelle geldik. Yeni modelin adı uçuşan martılar örgü modeli. Herkesin örebileceği bu örgü örülmesi çok kolay bayan yeleği, bebek battaniyesi gibi örgüler dışında atkı ve berelerde de kullanılıyor. Takım olarak yelek, atkı ve bere gibi örgü takımları yapabilirsiniz. En güzel örgü yelekleri bu motiflerin birleşmesiyle yapabilirsiniz. Gönül hanıma ait olan örgü tekniğini 7 dakikada yaparak hazırlayabilirsiniz. Uçuşan martılar örgü motifi 8 ilmek ve 4 sıradan oluşmaktadır. Anlatım 2 motif ile yapılmıştır. 2 motif için 16 ilmek v3 3 tane de ek ilmek olacak şekilde 19 tane ilmek gerekiyor.

Kışlık Örgü Modelleri

Bir solukta örülebilen bu örgüyü sizde örgülerinizde uygulamak isterseniz buyrun gönül hanımın videosunu izleyin.

Uçuşan Martılar Örgü Yelek Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın