Ünlülerin Çok Severek Kullandığı 23 Farklı Saç Modeli

saç modeli

Siz de saç modeline karar vermeden önce ünlüler ne yapmış diye göz atanlardan mısınız? O zaman doğru yere gelmişsiniz demektir çünkü bu yazımızda size ilham olması için ünlülerin sık kullandığı 23 farklı saç modelini derledik. Size ve stilinize en uygun olan saç modelini kuaförünüzden isteyebilir ve görünümünüzde muhteşem bir farklılık yaratabilirsiniz. Şimdi dilerseniz birbirinden güzel, en trend saç modellerine geçelim.

1) Bob Kesim Saç Modeli

saç modelleri

Bob kesim bu saç modelinin ne kadar da göz alıcı durduğuna bir bakın. Sıcak tonlarda seçilmiş saç rengi, saç kesim modelini vurgulayarak daha da göz alıcı görünmesini sağlamış.

2) Peri Kesim Koyu Saç Rengi Modeli

kısa saç modelleri

Bu tarz saç modelinin çok mu iddialı olduğunu düşünüyorsunuz? Sakın öyle düşünüp denemekten vazgeçmeyin zira peri kesim saç modelini hem kullanmak çok kolay olacak hem de stilinizde muhteşem bir fark yaratacaktır.

3) Lob Kesim Saç Modeli

hairstyles

Saçlarınızı kısa kestirmek istiyor fakat çok da cesaretli olamıyor musunuz? O zaman lob kesim saç modelini denemeyi tercih edin. Lob kesim saç modeli hem biraz kısa hem de orta boy sayılacağından, istediğiniz görünümü size verecektir. Bu sa. modelini her türlü saç stilleri için kullanabilirsiniz.

4) Dokulu Kesim Saç Modeli

kisa sac modelleri

Bu saç modeli sizi kesinlikle çok havalı gösterecek! Dokulu kesilmiş saçlarınız yüzünüzün güzelliğini ortaya serecek ve tüm ihtişamınızla herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

5) Açılı Bob Kesim Saç Modeli

blank

Düz kesim size biraz sıkıcı geliyor olabilir. Böyle düşünmeniz çok normal çünkü artık en farklı olan göze çarpıyor. Eğer siz de farklı görünmek istiyorsanız, saçlarınızı açılı kestirin. Kullanım açısından da sizi fazla zorlamayacak bu saç modeliyle şık tarzınızı oluşturabilirsiniz.

6) Dalgalı Bob Kesim Saç Modeli

saç kesim modelleri

Bu saç modelinin ne kadar da muhteşem göründüğüne bir bakın. Bob kesim tarzıyla şekillendirilmiş bu saç modeli, sizin için kurtarıcı olacaktır. Tam olarak fotoğraftaki görünümü yakalamak istiyorsanız, saçlarınıza dalgalar vermeyi unutmayın. Evet, yapmanız gereken işlem bu kadar basit. Muhteşem görünümlü saçlarınız hazır bile.

Birbirinden Güzel Saç Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

En Trend Saç Modellerinin Yapılışı