Ünlülerin de Kullandığı 52 İstikbal Bahçe Mobilya Modelleri

İstikbal Bahçe Mobilya Modelleri

Ünlülerin de kullandığı İstikbal bahçe mobilya modelleri ile sizlerleyiz. Bu bahçe mobilyaları bahçenize farklı bir tarz katacak ve bu ferahlığı da bu tarzı da çok seveceksiniz. İstikbal Türkiye’de en çok bilinen mobilya markalarından biri. Haliyle hal böyle olunca ünlülerin de bu markayı tercih etmesi kaçınılmaz oluyor. Sizler için derlediğimiz birbirinden güzel İstikbal bahçe modellerine bir bakalım. Ne dersiniz?

Ünlülerin Vazgeçilmezi İstikbal Bahçe Mobilya Modelleri

İstikbal Bahçe Mobilya Modelleri blank

Hasır örgü şeklindeki bu bahçe mobilyası koltukları ve masası ile bahçenizin atmosferini değiştirecek. Gerçekten muazzam bir görüntüsü yok mu? Biz bej renginin hasır örgü ile uyumunu çok sevdik. Masa sadece hasır örgü değil üst düzeyde cam detayı bulunmakta. Bu cam detayı da ayrıca şık bir görüntü katmış. Çayınızı kahvenizi alıp bahçenize gönül rahatlığıyla çıkabilirsiniz.

mobilya

Bahçe mobilyaları az önce görselde gördüğünüz gibi sadece koltuk takımı şeklinde değil. Sandalye şeklinde de grup halinde satılabiliyor. Bu tabii zevk ve tercihe bağlı daha çok. Yukarıdaki gördüğümüz görselde sandalyeli bahçe mobilya takımı d çok harika. Bahçe mobilyalarında genellikle hasır örgüler tercih eliyor. Tabii bu hasır örgülerin renkleri değişebiliyor ama İstikbal’in ağırlıkla kullandığı renkler arasında bej tonları yer alıyor.

bahçe

Oval masası ile dikkat çeken bahçe mobilyası gerçekten de muazzam değil mi? Ben bu bahçe mobilya modelini çok sevdim. Ya siz?

İstikbal

Köşe takımı şeklindeki beyaz aqua bahçe mobilya modeli gerçekten içinizi açacak şekilde tasarlanmış. Genellikle havuzlu evlerde havuz başına kullanılabilecek bu mobilya gerçekten de çok şık.

blank

Hasır elbette yine karşımıza çıkıyor ve yine vazgeçilmezimiz. Bahçelerimiz muhakkak bu bahçe mobilyaları ile renklenmeli diye düşünüyorum hanımlar. Ya siz?

Hayır Diyemeyeceğiniz İstikbal Bahçe Mobilya Örneklerine Bakmaya Ne Dersiniz?

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank