Semsiye Lif Modeli Yapılışı

Ustasının Anlatımıyla Şemsiye Lif Modeli Yapılışı

Lif ustası Sibel hanımın anlatımıyla şemsiye lif modeli yapılışı. Görünümünü çok beğeneceğiniz şemsiye lifin hiç de zor bir yapılışı yok.

Şemsiye lif modeli evde yapılamayacak kadar karışık ve zor bir lif modeli değildir. Bir lif modeli böyle güzellikte nasıl olabiliyor şaşırıyorsunuz değil mi? Hiç şaşırmanıza gerek yok, birazdan anlatımı izleyince sizde yapmak isteyeceksiniz. Çok fazla süslü olması gözünüzü korkutmasın. Bu yıla damga vuracak lif modeli şemsiye lifin yapımı bir hayli kolay.

Semsiye Lif Modeli

Bir çoğu evimizde bulunan, diğerleri de ya çok ucuza alabileceğimiz ya da hemen yapılışını öğrenebileceğimiz lif modelleri farklılık göstermektedir. Eskiden genellikle sade lif modelleri yapılırken, şimdilerde ise motiflerle süslenen lifler tercih ediliyor. Aşırı minnoş görünen bu liflerin yapımını öğrenmek isteyen de çok kişi var. Yeni hobiler sitesinde bu kişilere ustalarının anlatımlarıyla lif modellerine yer veriyoruz.

Örgü işleri artık eskide kaldı demeden önce kendi yapacağınız lifleri hem dekor olarak hemde banyo kesesi olarak kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Hadi şimdi ustasının anlatımıyla şemsiye lifin anlatım videosunu izleyelim.

Şemsiye Lif Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir