Uzun İnce Yollar Çeyizlik Yelek Örgü Modeli

Çeyizlik örgü işleriden birisi de yeleklerdir. El emeği göz nuru örgü işlemeyle yapılan çeyizlik yelekler günlük hayatta ve özel günlerde giyilebiliyor.

Çeyizlik Örgü Yelek Motifleri

Gündelik hayatta ve özel günlerde giyilen yelekleri para verip satın almaktansa neden kendiniz yapmayı denemiyorsunuz? Üstelik örgü bilmenize de gerek yok. Örgü bilmenize gerek yok, dediysek öğrenmemeniz için hiç bir neden yok. Örgü yapmayı öğrenmek çok kolay. Elinizde bulunan telefondan bile youtube girip anlatımlı örgüleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Uzun ince yıllar motifleri adını alan örgü modelinide sadece kısa bir youtube örgü videosuyla öğrenebileceksiniz. Hevesli kadınlar bu modeli bir defa izledikten sonra yelek yapmaya başlamak için sabırsızlanacaklar. Sabırsız kişiler ise hiç başlamasınlar bile. Öncelikle kendilerini örgü örmeye hazırlamalılar.

Çeyizlik Yelek Anlatımları

Kolay yelek modelleri ile tüm anlatımları izleyip değişik örgüler öğrenmek ister misiniz? Yukarıdaki ilginizi çeken linkleri inceleyebilirsiniz.

Çeyizlik Yelek Örgü Modeli Anlatımlı Video

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın