Uzun Kolay Yapılan Lif Modelleri

Çok güzel görünen farklı desenli bütün lif modellerini sizler için hazırladık. Yenihobi.com  olarak uzun, yuvarlak, kare, kalpli bir çok modeli yazımızdan bulabilirsiniz. Kolay yapılan en yeni lif modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Özenle bir araya getirmiş olduğumuz çiçekli ve boncuklu lif modelini seçerek kendi modelini yapabilirsiniz. Boncuk detayları ile süslenen harika görünen lif modellerini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Gelin birlikte bütün lif modellerine göz atalım.

Kolay Lif Örnekleri

Takım lif modelini sizlerde en güzel şekilde süsleyebilirsiniz. Çiçek ve farklı detayların yer aldığı lif modelini yapabilirsiniz.

Renkli lif modelleri arasında en çok satan modeli sizlere sunuyoruz. Uzun, yuvarlak, kare lif modellerin sizlerde dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay modeli yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz.

Gelin damat lif modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tutma yeri olan lif modelini sizlerde boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz. Çok kullanışlı olan lif örneğini kolay şekilde yapabilirsiniz.

Lif yapımı basit olsun isteyen hanımlara en güzel modelimizi sunuyoruz.

Yeni lif modelleri arasında en basit olan modeli sizlerde yapabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız lif örneğini kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Renkli lif modelleri arasında en çok dikkat çeken modeli sizlere sunuyoruz.  Yuvarlak lif modelini sizlerde yapabilirsiniz.

Nazar boncuklu lif modelleri arasında en çok satılan model üçlü lif modelidir. Yapımı zor olan modeli hamarat kadınlara sunuyoruz.

Üçlü lif modeli çiçek ve boncuklar ile süslenmiştir. Sizlerde kendi sevdiğiniz renklerde lif örgülerini yapabilirsiniz.

Kullanılan iplik lif modelinin kalitesini oldukça etkilemektedir. Sizlerde boncuk detayları ile en güzel lif örneklerini yapabilirsiniz.

Uzun lif modelini kullanım kolaylığı açısından yapabilirsiniz. En yeni lif modellerini sizlerde sevdikleriniz için yapabilirsiniz.

Sade ve şık görünen lif modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Kırmızı, yeşil, beyaz renklerin harika uyumu lif örneğine çok yakışmıştır. Sizlerde kolay lif modelini hemen yapabilirsiniz.

Gelin damat lif modelleri son zamanların en çok dikkat çeken modelleri arasında yer almaktadır. Gelin ve damat bohçalarına harika lif modelini yaparak herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Çiçekli ve boncuklu lif modelini beyaz zemin üzerine yapabilirsiniz. Basit olan modelini kolay şekilde yapabilirsiniz.

Uzun sade lif modeli boncuk detayları ile süslenmiştir. Gelinlik kızların en çok tercih ettiği modeli hemen yapabilirsiniz. Kolay yapılan modeli yeni başlayanlar da yapabilirsiniz.

Farklı olması ile dikkat çeken lif modeli çok güzel görünmektedir. Banyolarına çok yakışacak modeli dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

Takım lif modelleri arasında en çok çiçekli model lif modelleri tercih edilmeye devam ediyor.

Kese tercih ederken kullanılan iplik kalitesine çok önem vermelisiniz. Hemen yaparsanız en güzel şekilde lif modelini hazırlayabilirsiniz.

Mor ve beyaz rengin harika uyumunu lif modellerine yansıtabilirsiniz. Detayları ile sizlere sunulan lif modelleri oldukça şık görünmektedir.

Uzun lif modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Farklı model arayan için zor olan hamarat kadınların beğenisi olan modeli sunuyoruz.

Çeyizlerinize çok yakışacak en güzel lif örneklerini sizlere yapabilirsiniz. Çiçekli ve boncuklu olması ile yeni gelinlere hitap eden lif modelini sizlere sunuyoruz. Son zamanların en çok satan modeli olan sade lif detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Boncuklu Lif Modelleri

Kutup Yıldızı Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Rengarenk Lif ve Patigim (Youtube)

Videoda yer alan lif modelini sizlerde çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Dilerseniz tek renk hazırlanabilen lif modelleri detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları içeriklerine de göz atabilirsiniz.