V Model Yapımı Kolay Atkı Battaniye Hırka Yelek Örgü Modeli

Örmesi çok kolay, görüntüsü şahane eline ilk defa tığ alanların bile kolaylıkça örebileceği insanı örgü aşkına çoğaltacak mükemmel bir model ile karşınızdayız.

Modelimizi örmek için kalın tığ kullanmanızı tavsiye ederiz. Eliniz sıkıysa ve ince tığ kullanırsanız örgünüz sert olur. Mümkün olduğunca modeli gevşek tutarak örmeye çalışınız.

Bu model ile battaniyesiz ev kalmayacak. Diyelim ki yeni doğum yapmış bir dostunuzu ziyaret edeceksiniz. İşte size mükemmel bir bebek hediyesi. Çok kısa zamanda örebileceğiniz çok değerli bir hediye. Biz modelin rengarenk halini çok beğeniyoruz. Siz isterseniz modeli tek renk ip ile örebilirsiniz. Eğer tek renk ip kullanacaksanız, açık renkleri kullanmanız modeli daha güzel gösterecektir.

V model örneğini örmekten korkmayın. Bu modelde örgüler örmeniz size öreceğiniz diğer modeller için çok kolaylık sağlayacaktır. Bu modeli bir alıştırma örneği olarak düşünebilirsiniz.

Crochet örgü atölyesine güzel anlatımı için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız. Hepinize kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir