Vazgeçemeyeceğiniz 38 Tığ İşi Oya Modelleri

Vazgeçilmeziniz olacak 38 yığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. El işi türlerinin hepsi biz bayanların dikkatini çekiyor. Hele ki bir tanesi var o kadar rağbet görüyor ve o kadar seviyoruz ki. Elbette tığ oyaları. Geçmişten günümüze vazgeçilmezimiz olamaya devam ediyor. Tığ oyası asaleti de temsil etmeye elbette devam ediyor. Biz de sizler için birbirinden ihtişamlı ve vazgeçilmeziniz olacak tığ işi oya modelleri derledik. Dilerseniz, hep birlikte bu tığ işi oya modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Harika bir boncuklu tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu tığ işi oya modeli hem çok şık hem de oldukça güzel. Daha önce görmediğiniz bu renkli tığ oyası sizin de vazgeçilmeziniz olmaya geliyor. 2019 yılının son aylarına bomba gibi düşen bu modelin yapılışı da oldukça basit. Hemen hemen her bayan kolaylıkla yapabilecektir. Yapılışı hakkında bilgisi olmayan bayanlar da YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu tığ oyası modeline ulaşabilir.

Hem şirin hem de naif olan bu tığ oyasını siz de çok sevdiniz biliyoruz. Bu tığ oyası modeli tereddütsüz her bayanın evinde olması gereken modellerden. Üstelik bu tığ oyasını sadece başörtülerinde değil havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Havlu kenarlarında sadece dantel kullanılmalı algısı artık neredeyse hiç yok. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla havlu kenarınızda tığ oyası kullanabilirsiniz.

Çok seveceğinizi düşündüğüm bu tığ oyası modeli çok güzel ve çok şık. Dilerseniz siz de bu tığ oyası modelini 2020 yılına girmeden hazır edebilirsiniz. Rengi ve modeli ile harika bir tığ oyası. Tabii ki siz dilediğiniz renkte başörtü veya havlunuza uygun da yapabilirsiniz. Gören herkes bu modelin yapılışını soracak.

Hayır Diyemeyeceğiniz Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.