WhatsApp Gruplarında Çok Paylaşılan Boncuk Oyaları

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel boncuklu oya modelleri şık tasarımıyla çeyizlerin gözdesi devam ediyor. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuk oyası modelleri hamarat hanımların tercihi oluyor. Sizler de hamaratlarınızı sergilemek için bu güzel boncuklu oya modellerini yapabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken boncuk oyası modelleri tek renk tülbent kenarına ya da tülbent kenarına yapabilirsiniz. Dilerseniz boncukla oya modellerini havlu kenarlarına da yapabilirsiniz. Sade model seviyorsanız tek renk boncuklar önerirken renkli tülbent kenarına  renkli boncuklar seçerek yazmaya tamamlayabilirsiniz. Çeyizlerinizin vazgeçilmezi olan boncuk oyası modelleri gösterişli  olmasıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de genç kızlara bu güzel boncuk oyası modellerini yaparak onları mutlu edebilirsiniz hem özel günlerde hem de günlük kullanımı uygun olan boncuklu oya modelleri el emeği yoğun olan işçilikli modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde bu güzel modeli seçerek tarzınıza uygun renklerde hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni boncuk oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çok Güzel Boncuk Oyaları

Tek renk tülbent kenarına yapılan beyaz boncukla oya modeli çok kolay ve güzel görünmektedir. Sizler de kolay yapılan bu boncuk oyası modelini yaparak yeni öğrenen hanımların beğenisine sunabilirsiniz.

Sade model sevenleri hitap eden boncuk oyası modeli sıralı hazırlanmıştır. Siz de sıralı hazırlanın boncuk oyası modelini yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan sıralı boncuk oyası modeli beyaz boncuklar tercih hazırlanmıştır. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu boncuklu oya modellerini yapabilir ve ortaya en yeni ürünler çıkarabilirsiniz.

Lacivert tülbent kenarına yapılan kristal boncuklar ile hazırlanmış olan boncuklı oya modelini sizlerde yaparak en yeni ve şık görünen ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çok saten boncuklu oya modellerinde Reyyan marka tülbent kullanılmıştır. Sizler de tülbent ile aynı renklerde iplik seçerek ve boncuk seçerek boncuk oyası modelini yapabilirsiniz. Sade model seven hanımlar bu şekilde renkli tülbentleri tek renk boncuk ve tek renk oyalar hazırlayabilir.

Sade model seven hanımlar görselde yer alan pembe renk tülbent kenarına yapılmış olan tek renk oya modeli ve kum boncukları ile hazırlanan boncuk oyası modelini yapabilirsiniz. Oldukça zor olan kum boncuk oyası modeli sizlerin beğenisini sunuluyor.

Özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak olan boncuk oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan boncuk oya modelleri şık görünmektedir.

Kolay Boncuk Oyaları

Sade ve Şık Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Derya Topak (Youtube)

Video da yer alan boncuklu oya modeli sadelikten yana olan hanımların tercih oluyor Sizler de tek renk tülbent kenarına bu gösterişli boncuklu oya modelleri yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsin farklı tasarımıyla dikkat çeken boncuklu oya modelleri el emeğinin yoğun olması ile Hamarat hanımlara hitap ediyor Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu boncuk oyası modellerini hazırlayabilir ve çeyizlerinize ekleyebilirsiniz sadeliyle ve şıklığı ile dikkat çeken boncuk oyası modelleri özel günlerinizde ve günlük Kullanıma Uygundur bütün kombinlerinizi uyum sağlayacak boncuk oyası modellerini Sizler de dilediğimiz renklerde hazırlayabilir ve el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz. Çok kolay yapılan bu güzel boncuk oyası modeli yeni öğrenen hanımların bile yapabileceği kadar kolaydır. Sizler de boncuk oyası modeline yeni başlamışsanız bu boncuk oyası modelini yapabilir ve ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylı şekilde yapım aşamalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.