Yalancı Petek Örgü Modeli Bebek Yeleği

Yalancı Petek Örgü Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Şiş işi örgülerin en güzel modellerinden biri olan yalancı petek örgü modelini sizlerle paylaşıyorum. Bebek yeleği örmek isteyenler buradalar mı?

Yalancı Petek Örgü

Merhaba arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Çok güzel bir örgü ile yine sizinle beraberim. Bebek yeleklerine özellikle de çok yakışan şiş işi örgü tekniği olan yalancı petek örgü modeliyle sizinleyiz. Bu örgü modelini Meltemin Örgüleri adlı instagram sayfasında görmüştüm. Arkadaşımız Alize iple örmüş olduğu ve 3.4 numara şiş kullandığı bebek yeleğinin resimlerini paylaşmıştı. Onu burada sizinle paylaştım. Aşağıda yalancı bal peteği örgü modeli ile örülen bebek yeleğinin resimlerine ulaşabilirsiniz.

Yalancı Petek Örneği

En alt kısımda ise bu örgü tekniğinin videosunu paylaştık. Bebek yeleği örmek istiyorsanız öncelikle bu örgü tekniğini öğrenmeniz gerekiyor. Daha sonra ise motifleri yapacağınız yeleğe uygulayabilirsiniz. Anlatımlı örgü videosu bu konuda size yardımcı olacaktır. Yeni hobi olarak en yeni örgüler, anlatımlı videolar ve örgü teknikleri ile sizin için burada olacağız.

Yalancı Petek Örgü Bebek Yeleği

İp : Alize Şekerim Bebe Batik
Şiş no : 3,5
79 ilmek başladım.
Hadi bana kolay gelsin…

Petek Örgü Bebek Yeleği

Yalancı Petek Örgü Modeli Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın