Yapılışı Çok Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Yapılışı çok kolay tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğüm birbirinden güzel tığ oyası modellerini seçtim. Bu tığ oyası modellerini gönül rahatlığıyla çeyiz bohçaları için hazır edebilirsiniz. Bunun yanı sıra oldukça şahane görünümler elde edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz yapılışı çok kolay tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli harika görünüyor. Sizler de bunun gibi seçimler yapabilir ve harika görünümler elde edebilirsiniz. Çeyiz bohçaları için hanımlar farklı tığ işi oya modelleri arıyor. Sizler de bu modelleri yapabilir ve farklı görünümler elde edebilirsiniz. Sizler de yeşil ve pembe rengini kullanarak oldukça güzel tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de seveceğini düşündüğüm bu muhteşem tığ oyası modeliyle oldukça güzel görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizlerin de ilgisini çekecek bu tığ işi oya modelini sadece başörtüsü kenarına değil, havlu kenarına da yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizler de sevilen bu tığ işi oya modelini tercih edebilir ve yeni görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra pembe başörtüsü kenarına sizler de yeşil boncuklar ve pembe ipi tercih ederek bu güzel tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu güzel tığ oyasının yapılışı çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modelinin yapılışını İnternet veya YouTube’dan izleyerek öğrenebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu şahane tığ oyası modelleri ile çok yeni görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz siz de beyaz başörtüsü kenarına yeşil ve mor rengini tercih ederek oldukça güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Çok Harika Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.