Yapımı Çok Kolay Çıtı Pıtı Çiçekli Yapraklı İğne Oyası Modeli

Yapımı çok kolay olan ve çıtı pıtı görünen çiçekli yapraklı bir iğne oyası modeli anlatımı. Farklı ve yepyeni bir iğne oyası ile daha karşınızdayız.

Yapımı kolay çıtı pıtı iğne oyası

İğne oyaları yüzyıllardır karşımıza çıkıyor. Başörtülü bayanlar da iğne oyaları ile haşır neşir içerisinde. El işlerinin en uğraştırıcısı olarakta adlandırılır. En güzel başörtüleri iğne oyasıyla yapılıyor. En göz alıcı havlular da yine iğne oyalarıyla süsleniyor. Dakikalar içerisinde iğne oyası yapmayı öğrenmek mümkün. Bunun içinde önce insanda heves olmalı. Hevesli olan kadınlar iğne oyası yapmaya başlıyorlar ve çok güzel işlerde çıkarıyorlar. Eğer siz iğne oyası biliyorsanız bu modeli bir solukta yapabilirsiniz. Daha önce de hiç iğne oyası yapmadıysanız videodan sonra anlamayacağınız hiç bir şey kalmayacak.

Bu oya modeli çok yakın zamanda trend iğne oyalarına gireceğine inanıyoruz.

Yapımı Çok Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Anlatımı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın