Yapımı Çok Kolay Karanfil Çiçeği İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Bugün sizlere çok şık ilk görüşte aklınıza kazınacak hazırlaması çok kolay minyatür karanfil çiçeği yapımını anlatacağız. Modelin yapım aşamasını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilirsiniz.

Karanfil çiçeğini yazmalarınızda namaz örtülerinizde fularlarınızda takı aksesuarlarınızda ve havlu kenarlarınızda kullanabilirsiniz.

Suni ipekle çok tok duran model için başka ip kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Başlarken yuvarlak oluşturup etrafına beş zürafa çekiyorsunuz.

İstediğiniz renkler ile hazırlayacağınız modele en çok kırmızı siyah ve pembe mor rengi yakışmaktadır. Özellikle fularlara ve takılara çok yakışan model ile çok şık aksesuarlar tasarlayabilirsiniz.

İğne oyası el sanatları’ na sizlere şıklık katacak güzel modeli bizlerle paylaştığı için çok teşekkür ederiz. Siz de destek olmak için kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.