Yaprak Desenli Boncuklu Patik Yapılışı

Yaprak Desenli Patik Yapılışı

Yaprak desenli örgü boncuklu patik yapılışı. Yeni moda patiklerin yapılışlarını öğrenmek isteyenler için yaprak motifleri ve boncuklarla süslenen bir patik modeli.

Her geçen gün kadınlar yeni patik modelleri ile karşımıza çıkıyor. Sürekli yeni desenlerle veya boncuklarla süslenen patikler yapılmaktadır. Hanımların hızına ulaşmak çok zor oluyor. Bizde elimizden geldiği kadar patik örmek isteyenlere yardımcı olmak için patik modelleri paylaşıyoruz. Yayınlamış olduğumuz anlatımlı örnekler ile bayan patikleri örmek daha kolay hale geliyor.

Yaprak Desenli Patikler

En çok örülen örnekler arasında boncuklu patik modelleri yer alıyor. Çünkü boncuklu patikler görsel açıdan daha şık görünmektedir. Bayanların ayaklarında patikler daha güzel görünüyor. Bu yazımızda güzel bir patik örneğinin anlatımlı videosunu paylaşıyoruz. Video Sevda hanım tarafından hazırlanmıştır. Yaprak desenli boncuklu patik yapılışı detaylarını ayrıntılı olarak anlatan Sevda hanıma teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizde düzenli olarak sitemizi takip ederseniz yeni örneklere ulaşabilirsiniz. Hepinize şimdiden kolaylıklar ve hayırlı örgüler diliyorum.

Boncuklu Desenli Patik

Yaprak Desenli Boncuklu Patik Yapılışı Videolu Anlatım

Bir cevap yazın