Yaprak Motifli Örgü Bebek Yelekleri Yapılışı Detaylı Anlatım

Yaprak motifli örgü bebek yeleği modeli çocukları sıcacık tutacak. Nasıl yaılır diye merak edenleri içeri alalım.

Örgü bebek yelekleri yapımında kadınlar en çok şişi tercih ediyorlar. Pratik yazar kanalında paylaşılmış olan sarı renk iplerle örülen bebek yeleği modeline yaprak motifleri çok uymuş. Farkı renkleri yapıldığı zaman kız ve erkek bebekler için de yapılabilen bu örgü yelek modelinin videosu baştan sonra anlatımlı olarak verilmiştir. Örecek olanlar hiç korkmadan başlayabilirler. Video uzunluğu 2 saate yakındır. Boş vakitte videoyu açıp bir yandan izleyip bir yandan da yelek örmeye koyulabilirsiniz.

Yaprak Motifli Örgü Bebek Yeleği

Bu videomuzun konusu Yaprak Motifli Bebek Yeleği Nasıl Yapılır. Videomuzda kullandığımız malzemeler 1 adet Kartopu Baby One örgü ipi ve 4 numara misinalı şiş. Örgümüze 55 ilmek çekerek başlıyoruz. Daha sonra önlü ve arkalı 3 sıra düz örgü haroşa örüyoruz. Videonun başında yanlışlıkla 4 demişim ama 3 sıra olacak. Başlangıç ipliğimiz ördükten sonra sol tarafta olmalı. Daha sonra yaprak modelimizi ekleme işlemine geçiyoruz. Bu ve sonraki aşamalar için videomuzu izleyerek yaparsanız daha iyi anlarsınız.

Yaprak Motifli Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Yaprak Motifli Örgü Bebek Yelekleri Yapılışı Detaylı Anlatım” üzerine 4 yorum

Bir cevap yazın