Yarım yelpaze yelek örgü modeli

Yarım Yelpaze Örgü Yelek Modeli

Gelin yeleklerinden olan yarım yelpaze örgü yelek modelinin anlatımını videolu olarak paylaşıyoruz. Bu mükemmel yelek örneğini örmeye var mısınız?

Yarım yelpaze örgü modeli

Serin günlerde üstümüze almak için birşeyler ararız. Bunun için bazen mağazalara gidip alışveriş yaparız. Aslında hiç para harcamaya ve vakit kaybetmeye gerek yok. Çünkü herkes kendisine yelek örebilir. Örgünün zor olduğunu düşünen kişilere anlatımlarımız ile örgü örmeye kolay hale getiriyoruz ve kötü düşünceyi tamamen akıllarından silip atıyoruz. Örgü bayan yeleklerini incelemeyenler incelesinler. Bir kişi örgü örmeden önce örgüde kullanılan modelin nasıl yapıldığını öğrenmeli. Çünkü model öğrenilmeden yelek örmek basit olmayacak. Modeli öğrendikten sonra lastik kısmına da hangi lastik kullanılacağı seçilmeli. En son yelek örmeye karar verilmelidir.

Yarım yelpaze yelek örneği

Bayan yeleklerinde sıklıkla gördüğümüz bir model karşınızda. Yelpaze örgü modeli yelek için kullanılmakta. Bu modeli yapmak isteyenlerin profesyonel olmalarına hiç gerek yok. Eline daha önce şiş almamış olanlar bile örebilecek. Yelpaze örgüyü öğrenerek yeleklerini bu modelde yapacaklara kısa video faydalı olacaktır. Yelek örecek arkadaşlarıma kolay gelsin.

Yarım yelpaze yelek modeli

Yarım Yelpaze Örgü Yelek Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir