Yasemin’in Muhteşem Satılık Lif Örgü Modelleri

Yasemin’in muhteşem satılık örgü modelleri ile sizlerleyiz. Yasemin Hanım’ın birbirinden güzel örgü modellerini sizler için derledik. Yasemin Hanım Konya’da ikamet ediyor. Yaklaşık 3 senedir örgü ile iç içe. Instagram hesabında daha fazla örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Instagram’dan orenkadn1 hesabından daha fazla modeli inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Şimdi dilerseniz Yasemin’in muhteşem satılık örgü modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

Yasemin’in Birbirinden Şahane Satılık Örgü Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz nazar boncuklu lif örgü modeli şahane görünüyor. Sizlerin de hoşuna gidecek bu lif örgü modelini orenkadn1 hesabından sipariş edebilirsiniz. Yasemin Hanım’ın büyük bir ustalıkla yaptığı bu harika örgü modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

blank

Yeşil ve pembenin şahane uyumuyla yapılmış bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modelini hem eviniz için hem de çeyiz bohçası için tercih edebilirsiniz. Fiyat bilgisini Yasemin Hanım’ın orenkadn1 Instagram hesabından alabilirsiniz.

blank

Narlı lif örgü modeli harika görünüyor. Yasemin Hanım’ın tecrübesi, örgü ipi seçimi ve ince işçiliği ile bu muazzam lif örgü modelini orenkadn1 Instagram hesabından sipariş verebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz lif örgü modelini çeyiz veya nişan bohçaları için tercih edebilirsiniz. Yasemin Hanım’a dilediğiniz renk ve modelde örgü modellerini sipariş verebilirsiniz.

blank

Pembe, beyaz ve yeşilin muhteşem uyumuyla yapılmış bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Yasemin Hanım örgülerini yaparken renk uyumunu göz ardı etmiyor ve şahane modeller ortaya koyuyor. Kendisine orenkadn1 Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

blank

Kırmızı, yeşil ve beyaz renkleriyle oluşturulan bu şahane lif örgü modeli evlerinizin olmazsa olmazı olabilir. Fiyat bilgisi için orenkadn1 Instagram hesabından Yasemin Hanım’a ulaşabilirsiniz.

blank

Yasemin Hanım’a bu güzel örgü modellerini bizimle paylaştığı için teşekkür ediyor ve çalışmalarındaki başarının devamını diliyoruz. Kendisine orenkadn1 Instagram hesabından ulaşıp, sipariş verebilirsiniz.

Yasemin Hanım’ın aşağıda bulunan diğer örgü modelleri arasında çok güzel battaniye, patik modelleri de bulunuyor. Bu örgü örneklerini bebek örgü modellerinde kullanabileceğiniz gibi bayan çanta, hırka ve yelek modellerinde de kullanabilirsiniz.

Yasemin’in Çok Mükemmel Satılık Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.