Yazma Kenarına Çok Şahane Çiçekli İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Püf noktalarıyla yazma kenarları için kullanabileceğiniz çiçekli iğne oyası modelini paylaşıyoruz. Bu oya modeli ile kendinize şık yazmalar yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Anlatımlı İğne Oyası

En şık yazmayı siz mi yapmak istiyorsunuz? O halde püf noktalarıyla anlatılan yazma kenarı oyası modeli tamda size göre. Yapacağınız yazmayı eş ve dostlarınız çok beğenecek. Zamanla başörtüsü oyası bulmakta zorluk çekenler için Neşe hanım sürekli anlatımlı modelleri kanalında paylaşıyoruz.

Bu güzel oyayı da tane tane anlatımıyla bizimle paylaşmış. Her oya modelinde değişik renkler kullanarak yaptığı örnek yazma ve tülbentler içindir. Oya anlatımında yapımındaki tüm püf noktalara değinerek kolay açıdan anlatmıştır. Kendisi iğne oyacı kadınlar tarafından tanınan birisidir. Muhtemelen anlatımını sizde beğenecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz.

Komşularınız dahil bu örneğe bayılacak ve nasıl yapıldığını sizden soracaklar.

Tüm Ayrıntılarıyla Anlatımlı İğne Oyası

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın