Yeni Hobi

Yazma Kenarına Çok Şık Duran İğne Oyası Modeli

21 Aralık 2018
Yazma Kenarına Çok Şık Duran İğne Oyası Modeli

Yazma kenarında çok şık duran bir iğne oyası anlatımı. Yazmalarınızın bu çiçekli oya modeli ile daha şık görüneceğine emin olabilirsiniz.

Çiçekli iğne oyası modeli

Çiçekli oya modelleri hem iğne oyası hemde tığ oyası ile yapılan oyalardan birisidir. Ayrıca oya yapımında en çok yapılan modeller çiçekli olan modellerdir. İlk zamanlarda oya yapmaya başlayan kadınlar doğadaki çiçeklerden esinlenerek model çıkarmaya başlamışlar. Sonradanda bu böyle devam ederek günümüze kadar gelmiş. Şimdilerde bir çok çiçeğin oyaya uygulandığını hepimiz görüyoruz. Şimdi anlatımını yayınlayacağımız iğne oyası modeli yapımında da bir çiçekten esinlenmiş. Solak oyacıya ait olan modelde farklı renkteki çiçeklerle yazma kenarı süslenmiş. Yazma kenarında çok şık duran bu iğne oyası modelini çok kısa bir sürede öğrenerek yapabileceksiniz.

Eğer sizde yeni model öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kısa kısa videolar sayesinde oyaların yapımlarını öğrendikten sonra kendinizde rahatça yapabileceksiniz. Çeyizlik yazmalar, mevlüt örtüleri, yazmalar, ve namaz başörtüleri gibi el işlerinin kenarlarını bu şık modelle süslemek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyin. En güzel oyaları yapmanız dileğiyle.

Çiçekli İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.