Yazma ve havlu kenarı yapılışı

Yazma ve Havlu Kenarlarınız İçin Yepyeni İğne Oyası Modeli

Yazma ve havlu kenarlarınız için yepyeni iğne oyası modeliyle karşınızdayız. Artık yazma ve havlularınız bu oya ile daha güzel olacak.

Havlu ve yazma oyası

Yazma ve havlu yapacak olanlara bir süprizimiz var. Yeni bir oya modeli ile geldik. Neşe hanımın anlatımıyla çeyizlik yazma ve havluların hepsinde kullanılabilecek yepyeni bir oya modelidir. Sizinde böyle bir düşünceniz varsa bu modeli deneyerek yazmayla havlularınıza uygulayabilirsiniz. Öğrenmek için bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Sitemizde acemi kadınlar oya öğreniyorlar. Çoğu zaman yeni iğne oyaları anlatımları istiyorlar. Bizde onlar için arayıp bulduğumuz yeni modelleri paylaşmaya çalışıyoruz. Anlatımlı oyalar için güzel güzel yorumlarınızı bekliyoruz. Modeli inceledikten sonra yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Yazma ve Havlu Oyaları

Çeyizlik havluyla yazmalarınız artık daha şık görünecek.

Yazma ve Havlu Kenarlarınız İçin Güzel Bir İğne Oyası

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir