İncili tek sıra tığ oyası yapılışı

Yazmalar İçin Tek Sıra İncili Tığ Oyası Modeli

Yazmalar için tek sıradan oluşan incili tığ oyası modeli. On numara beş yıldız diyebileceğimiz oyalardan biri daha burada paylaşıldı.

Sevgili hanımlar son paylaşımlarda iğne oyaları – tığ oyaları ağırlıklı paylaşımlar görüyorsunuz. Bunun en büyük sebebi siz değerli ziyaretçilersiniz. Çünkü en çok istenen modeller bunlar oluyor. Bizlerde yeni hobi ailesi olarak isteklere göre hareket etmek zorundayız. İnci boncuklu oyalara rağbet çok fazlaydı. Tek sıradan oluşan ve tek renk yazma kenarları için on numara beş yıldız olan bir model ile buradayız. Çok şık ve kolay bir örnek olan tığ oyası modeli için normalden bir büyük boy inci kullanılmıştır. İpin numarası 239 altın başak.

Yıllardır Yapılan Boncuk Motifli Tığ Oyası Yapımı
Yıllardır Yapılan Boncuk Motifli Tığ Oyası Yapımı

Tek sıra incili tığ oyası

Yazmalara gün geçmiyor ki yeni bir oya çıksın. İncili oya sevenlere büyük incilerle yapılan bir oya örneğiyle yardımcı olacağız. Tek renk olan yazmalar ister açık renk olsun ister koyu renk bu oya modeli hoş duracak. Videoyu izleyenlerin ağzı açıkta kalıyor ve harika yorumlar yapıyorlar. Sizlerin de değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Tek Sıra İncili Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir