Yazmalarınızı Şenlendirecek Renkli Taş Boncuk Oyası

renkli taş boncuk oyası

Rengarenk yazmalar yapacak olanlara renkli taş boncuklarla yapılan tığ oyası modeli. Renkli boncuklarla yapılan yazma çok hoşunuza gidecek.

En güzel tığ oyaları anlatımlarımıza renkli taş boncuk oyası ile devam ediyoruz. Yeni yazma yapacak olanlar model arıyorlar ise bu modeli kullanabilirler. Tığ oyasıyla yapılan taş boncuk oyası ile yazmalarınız rengarenk görünecek. Bu da sizin çok hoşunuza gidecek.

Tek sıra tığ oyası seven kişiler tuhafiyelerden aldıkları taş boncukları kullanarak bu oyayı yapabilirler. Tığ oyası yapmanın kolay olduğunu bu model ile bir kez daha anlayacaksınız. Evlenme yaşı gelmiş olan kızlarına çeyizlik hazırlayan anneler bu modeli kullanabilirler. Pinterest oya modelleri paylaşımlarında en çok beğenilen örneklerden biri olan boncuklu oya modeli sizinde hoşunuza gidecektir.

taş boncuk oyası

Daha önce eline 1 defa bile tığ aldıysanız hiç korkmayın. Sadece 8 dakikada yazmalarınızı şenlendirecek olan bu tığ oyasını öğrenebilirsiniz. Videolu oya modelleri ile oya arşivinizi genişleterek değişik değişik yazma modelleri yapabilirsiniz. En çok yapılan ve beğenilen oya modellerini öğrenmek için bizi sürekli takip etmeyi unutmayın.

Renkli Taş Boncuk Oyası Yapılışı

 

Bir cevap yazın