Yelek Elbise Ceket Örgü Modelleri Set Halinde Sizlerle

Merhaba hanımlar bebekleriniz için tasarlayacağınız en güzel ve en farklı örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Yelek elbise ceket birçok örgü modelini tasarlayarak set haline getirebilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel örgü modellerini yeni öğrenen hanımlar da yapabilirsiniz. Tarzınıza uygun renkler seçerek birbirinden güzel örgü modellerini tasarlayabilirsiniz. Severek kullanacağınız tığ oyalarını kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz. Detaylarını hayran kalacağınız örgü modellerine sizler de pratik şekilde hazırlayabilirsiniz. Renkli iplikler ile hazırlanmış olan örgüleri sizler de yapabilir ve bebeklerinize kış aylarında harika ürünler giydirerek el emeğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

En Yeni Örgü Modelleri

Ceket örgü modeli iki renk seçilerek hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel ceket örgülerini dilediğiniz renk tasarımı ile yapabilir ve en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Şapka örgü modeli ponpon detayları ile birlikte hazırlanmıştır. İki renk hazırlanmış olan örgü modelinin hem kısa hem erkek bebekler için yapabilirsiniz.

Takım halinde hazırlanmış olan örgü modeli en yeni ve en güzel modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu güzel örgüyü ponpon detayları ile süsleyerek en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kapşonlu hazırlanmış olan örgü modeli yeşil renk tercih ederek hazırlanmıştır. Farklı figürlü hazırlanmış olan bu örgü modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Erkek bebek yelek örgü modeli kahverengi tonlarında hazırlanmıştır. Sizler de düğme detayları ile süsleyerek bu güzel örgüyü kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Patik örgü modeli gösterişli model seven kadınların tercihi oluyor. Kış ayları için hazırlayacağınız bir örgü modeli en yeni modeller arasındadır.

Pratik Örgü Modelleri