Yeni Başlangıçlara bu Harika Örgü Modelleri Çok Yakışacak

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler bugün sizlerle buluşturmuş olduğumuz en güzel ve en farklı bebek örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Hamile annelere ve yeni doğum yapmış annelere hediye olarak hazırlayabileceğiniz birbirinden farklı ve güzel örgü modellerini yaparak el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz. Sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken bebeklerin üzerinde adeta tasarım harikası görünecek bu örgüleri yaparak en güzel modelleri sizler hediye edebilirsiniz. Sade model sevenler tek renk tercih ederken gösterişli model seven hanımlar rengarenk örgüleri hazırlayabilir. Örgüleri ponpon ve çiçek detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz ve ortaya harika modeller çıkarabilirsiniz. Ceket yelek örgü atkı birçok örgü modeli de seçerek set haline getirebilirsiniz. Farklı model sevenlere hitap eden örgü modelleri anne kız kombinlerinize de çok yakışacak. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Yepyeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan tulum örgü modeli erkek bebek için tasarlanmıştır. Çok güzel görünen bu salopet örgü modellerini sizler de yapabilirsiniz.

Ceket örgü modeli son zamanların en çok tercih edilen ve en çok tıklanan modeldir. El emeğinizi sergilemek için bu güzel örgüyü yapabilirsiniz.

Sade model sevenlerin tercihi olan örgü modeli hem kız hem de erkek bebekler için yapılabilir bir modeldir.

Set halinde hazırlanmış olan örgü modeli sade ve şık modellerdendir. Sizler de bu güzel modeli pratik şekilde yapıp bitirebilirsiniz.

Ceket örgü modeli patik örgüsü ile birlikte takım halinde hazırlanmıştır. Şapka kısmında yer alan ponpon detayları çok güzel görünmektedir.

Karpuz model hazırlanmış beyaz ceket örgü modeli kırmızı düğme detayları ile tamamlanmıştır.

Kolay Örgü Modelleri