Yeni Başlayanlar için Haroşa Örgü Tekniği

Örgü örmek bir aşktır. Bu büyülü aşkı bir defa yaşayanlar, ondan asla vazgeçemezler. Gelin örgü aşkınıza bizimle başlayın. Yeni başlayanlar için haroşa örgü tekniği ile karşınızdayız.

Örgü örmeyi gözünüzde hiç büyütmeyin. Örmeye başlayınca asla vazgeçemeyeceksin. Üretmenin, kendi ellerinizden çıkan örgüleri kullanmanın, sevdiklerinize armağan etmenin hazzı sizi büyüleyecek.

Örerek kullandığınız her ürünün içinde sizin zevkiniz, sizin emeğiniz olacak. Bu duygunun size vereceği mutluluğu düşünebiliyor musunuz?

Haroşa örgü modeli, örgün temel modellerindendir. Yapımı oldukça kolay bu modelle örgüyü başlayabilir ve ilk örgünüzün anısına, kendinize ömür boyu saklayacağınız, çok şık bir kazak örebilirsiniz.

Haroşa örgü örerken, örgünün her iki tarafı düz örgü şeklinde yada ters örgü şeklinde örülür. Yapmanız gereken sadece bundan ibaret.

Hobium & örgü modellerine youtube videosu için çok teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın