Yeni Çıkan Süper İğne Oyası Modelleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel yeni çıkan iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Süper görünümü ile sizlerin beğenisini kazanacak olan iğne oyası modelleri sık tasarımıyla görenlerin hoşuna gidiyor. Sizler de çeyizleriniz için bu güzel iğne modellerini yapabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyaları çıtı pıtı görüntüsü ile çok güzel görünmektedir. Kolay yapılan iğne oyalarını yaparak pratik şekilde bitirebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız iğne oyalarını yaparak günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. Tek renk yazma kenarına yapılan tek renk iğne oyası örneklerini günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. Renkli yazma kenarına renkli iplikler ile İğne oyalarını hazırlayabilirsiniz. Yeni gelinlerin tercihi olan iğne oyalarını yaparak gelin bohçalarına koyabilirsiniz. El emeği göz nuru iğne oyalarına hadi birlikte detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Havlu kenarına yapılan kaya model ve çiçekli havlu kenarına yapılan en güzel iğne oyalarını sizler de kısa sürede yapabilirsiniz.

Renkli tülbent kenarına yapılan küçük iğne oyalarını sizler de renkli yazma kenarına renkli iğne oyasını yapabilirsiniz.

Siyah renkler ile hazırlanan iğne oyalarını sizler de gül detayları ile süsleyerek yapabilirsiniz. Kolay yapılan iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Fiyonk detayları ile süslenen iğne oyası modelini sizlerde yaparak özel günlerde yapabilirsiniz. Siyah tek renk tülbent kenarına yapılan en güzel iğne oyaları sizler de yapabilirsiniz.

Havlu kenarına yapılan en yeni iğne oyalarını sizler de çiçekli detaylar ile süsleyerek çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Görselde yer alan kırmızı tülbent kenarına yapılan çıtı pıtı görünen iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Farklı tasarımı ile dikkat çeken iğne oyaları son zamanların en çok satan modelleri arasında yer almaktadır.

Görselde yer alan çiçekli ve Kaya modelin bir arada kullanıldığı iğne oyası modeli namaz örtüsü olarak kullanılabilir çeyizlerinize bu güzel iğne oyalarını yaparak boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz.

Boncuklu hazırlanan iğne oyası modeli Instagram’da en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu güzel yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan çiçekli iğne oyaları son zamanların en çok tercih edilen modeldir. Sizler de güzel görünen iğne oyalarını yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Kat kat hazırlanan çiçekli iğne oyalarını sizlerde boncuklu hazırlayarak kullanabilirsiniz. Sade model sevenlere iğne oyası modelini öneriyoruz.

Renkli tercih edilen iğne oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Kolay yapılan iğne oyası modeli şık tasarımı ile sizlere sunuluyor.

@igneoyalarim.derya Instagram hesabından en farklı ve yeni modelleri inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz. En kolay modelleri seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına renkli ve fiyonk şu yapılan iğne oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Çeyizlerinize en kibar görünen iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri