Yeni Doğan Bonbon Şekeri Tulum Örgü Modeli ve Anlatımı

Yeni doğan bebeklerin ısınmakta güçlük çektiğini hepimiz biliyoruz. Yavrularınızın minicik bedenlerini sarıp sarmalayacak, onları sıcacık tutacak yeni bir modeli öğrenmeye hazır mısınız?

Hem kız hemde erkek bebekler için örebileceğiniz çok şık ve göz alıcı bonbon şekeri modeli ile tulum hırka yelek kazak hazırlayabilirsiniz. Modelinin yapılışını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilir, örgü tecrübenize yeni bilgiler ekleyebilirsiniz.

Modelin yapılışı oldukça basittir. Her renk ip ile örebileceğiniz modeli bir defa öğrendikten sonra aklınıza gelen tüm örgülerde kullanmak isteyeceksiniz.

Hobievim’ çok beğenilen modelin anlatımını yaptığı için çok teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olabilirsiniz.

Bonbon şekeri modeli örülmüş tulum modelini çok beğeneceğinizden eminiz. Aynı modelin hırkasının da çok şık durduğundan emin olabilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.