Yeni Doğan Tığ İşi Erkek Bebek Patik Modeli ve Anlatımı

Dünyaya gözlerini yeni açmış elleri ayakları minicik olan bebeklerinize göre hazırlanmış yeni doğan bebek patik modelinin anlatımını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilir, rengarenk çok şirin patikler örebilirsiniz.

blank

Patiğimizi örerken bebe ipi kullanmanız patiğe daha tok bir görünüm verecektir. Başlarken 20 zincir çekip, bir üst sıraya zincirin yarısına kadar sık iğne yapıyorsunuz. Üstte kalan bant bölümünü ayrı hazırlayıp patiğin üzerine dikiyorsunuz.

Modelin farklı renklerine örebilir daha farklı figürlü düğmelerle modelinde ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz. Zincir ve trabzan sayısını orantılı şekilde çoğaltıp daha büyük bebek ve çocuklar için örebilirsiniz.

Ören hanım’a çok şirin ve şık modeli akıcı anlaşılır şekilde anlattığı için teşekkür ederiz. Siz de youtube kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.