yeni gelin yelek

Yeni Gelin Gözyaşları Örgü Yelek Modeli

Yeni gelin göz yaşları örgü modeli bayan yelekleri için ideal olmasına rağmen, bebek örgüleri ve şal gibi birçok örgülerdede kullanabilir. Örnek hem kalın hemde ince iple örüldüğü zaman her ikisi ilede çok güzel duruyor.

Gözyaşı örgü modeli diye adlandırılan bu model her türlü örgüye yakışıyor. İsmi değişime uğrayıp yeni gelin göz yaşları diye değiştirilmiş. Yeni evlenenlerin gözyaşı dökmesine karşıyız. Örgü modeline isim farklılık olması için verilmiştir. Motifleri gözyaşını andıran bu örgü tekniğiyle bebek örgüleri ve şallar da örülüyor. Model Gönül hanıma ait. Kendisinin videosunu daha önce izleyen olmuşsa bilir anlatımlarının ne kadar sade olduğunu. Motiflerin sıralarını, ilmek sayılarını ve kesimlerini anlatıyor.

Yeni Gelin Gözyaşları Örgü Modeli

Örgü bayan yelekleri için hiç düşünülmeyecek kadar model var. Yeleklere yakışan kışlık ve yazlık örgülerde kullanılan şiş işlerinin tamamı el emeği göz nuru. Mağazalarda satılan makina yapımı yeleklerden bin kat daha kalitelisi ellerle yapılıyor. Örgü bilmeyenlerin bile internete girerek bir kaç örgüsü videosu izleyip yapmış olduğu yelekler var. Bu model ile herkes yelek örebilir.

 Yeni Gelin Gözyaşları Örgü Yelek Modeli Anlatımlı Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir