Yeni gelinlere Özel Kibar İğne Oyası Modelleri

Değerli hanımlar sizler için hazırlanmış olan birbirinden güzel ve özel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modelleri namaz örtüsü olarak kullanılabilen modellerdir. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modelleri hamarat hanımların en çok tercih ettiği modellerdir. Sizler de tarzınıza uygun iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı arayanlar için hazırlanmış olan iğne oyası modelleri oldukça güzel modellerdir. Sizler de tarzınıza uygun hazırlayacağınız iğne oyası modelini çabucak yapıp çeyizlerinize hazırlık haline getirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzelliğine nasıl modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Görselde yer alan çiçekli ve kaya model hazırlanmış olan iğne oyası modeli sade ve şık tasarımıyla naif kadınların tercihleri arasında yer alırken sizler de bu modelleri yapabilir ve satışa sunabilirsiniz.

Motifli iğne oyası modeli seven kadınların tercihi olan iğne oyası örneği en şık ve en güzel modeldir. Sizler de bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan iğne oyası modeli Instagram’ın en çok satan 3 modelidir. Sizler de bu modelleri pratik şekilde yapabilir ve çeyizleriniz için harika ürünler hazırlayabilirsiniz.

Gösterişli model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modeli şık tasarımıyla özel günlerinizde en çok tercih edilen ağır modellerdendir. Sizler de bu modeli kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gösterişli ve Ağır İğne Oyası Modelleri