Yeni Model Her Tür Başörtüsü Kenarına İkiz Çiçekli İğne Oyası

Bugün sizler için çok beğenilen gösterişli ikiz çiçekli iğne oyası modelini anlatacağız. Eminiz ki sizler de modelimize hayran kalacaksınız.

Yazmalarınız peçete kenarlarınız çok uygun olduğunu düşündüğümüz modeli çok az iğne oyası örmeyi bilseniz bile aşağıdaki videomuzu izleyerek kolaylıkla örebileceğiniz düşünüyoruz.

Modelimizde hem çiçek motiflerinin örneğini, deve dişi modelini ve tekli sinek kanadı örneğini aynı anda öğreneceksiniz. Öğreneceğiniz oyanın en büyük avantajı ilk kullanımda ütülerseniz, bir daha ütü istememesi kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

İkiz çiçeklerinizi örerken her çiçeğe ayrı bir renk verebilirsiniz. Sadelikten yanaysanız modeli tek renk örebilirsiniz. Oyanıza başlamadan önce zürafa çekmeyi unutmayın.

Çıtı pıtı gösterişli iğne oyası modelini bizlere anlattığı için Züleyha’nın tığ ve iğne oyaları kanalına çok teşekkür ederiz. Kanalına abone olu, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir