Yeni Öğrenenlerin Bile Yapacağı En Basit İğne Oyası Modelleri

El emeğinin yoğun kullanıldığı iğne oyası modellerini sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız iğne oyası modelleri işçilikli olması ile dikkat çekiyor. Sizler de işçilikte hazırlanan bu güzel iğne oyası modellerini yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sade model seven janımlar el emeğinizi sergilemek için bu güzel iğne oyası modellerini hazırlayabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modelleri en kolay modeller arasındadır. Sizler de kolay yapılan iğne oyalarını yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni öğrenen hanımların tercihi olan iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de basit olan bu güzel iğne oyası modelini yapabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız iğne oyası modelleri tek renk tülbent kenarına tek renk tercih edilebilir ya da tek renk tülbent kenarına renkli hazırlanabilir.Dilerseniz gösterişli modeller seviyorsanız motifli iğne oyalarını hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en farklı iğne oyası modellerini detaylı şekilde göz atalım.

Hafif İğne Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına hazırlanan hafif görünümüyle günlük kullanıma uygun olan iğne oyası modelleri sizler de renkli hazırlayabilirsiniz. Çok kolay yapılan bu iğne oyası modeli yeni öğrenen hanımlara hitap ediyor.

Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modeli rengarenk tercih edilmiştir. Sizler de renkli yapılan bu iğne oyalarını yaparak el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Mor renk tercih edilerek hazırlanan iğne oyası modeli zor yapılan modeller arasında yer almaktadır. Sizler de ağır ve zor yapılan iğne oyası örneklerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

@igneoyam_kader Instagram hesabından en yeni ve şık görünen iğne oyası modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Görselde yer alan iğne oyası modeli iki renk tercih edilerek hazırlamıştır.Sizler de iki renkli hazırlanan bu güzel iğne oyalarını yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Yeni gelinlerin tercihi olan pembe renklerle hazırlanmış olan iğne oyası modelini sizler de tonsürton renkler kullanarak hazırlayabilir ve en yeni modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Kibar görünen iğne oyası modeli en güzel modeller arasında yer almaktadır. Çıtı pıtı tasarımı ile dikkat çeken iğne oyalarını sizlerde dilerseniz farklı renklerde hazırlayabilirsiniz.

Çok kolay yapılan iğne oyası modeli en yeni ve sade modeller arasında yer almaya devam ederken sizlerde pratik şekilde yapıp bitirebilirsiniz.

Pırpır model iğne oyası modelini sizlerde yaparak ne güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Seçtiğiniz renkler de bu şahane iğne oyası örneklerini yapabilirsiniz.

Kahve renklerin yer aldığı iğne oyasını sizlerde yapabilirsiniz. Sizlerde kahve ve zıt tonları bir arada kullanabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Gösterişli İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Semihanın iğne oyaları (Youtube)

Videoda yer alan en yeni ve yapım aşaması oldukça kolay olan iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Yapım aşaması oldukça güzel görünen iğne oyalarını yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapılan iğne oyası modelini yaparak namaz örtüsü olarak tercih edebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız iğne oyası modellerini dilerseniz rengarenk hazırlayabilirsiniz. Sizler de çeyizlerinize çok yakışacak iğne oyası modellerini hazırlayabilir ve en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyaları sade ve şık görünüme sahiptir. Sizler de sade modeller seviyorsanız tek renk tülbent kenarına gösterişli modelleri seviyorsanız renkli tülbent kenarlarına hazırlayabilirsiniz. Hadi bu güzel iğne oyalarını izleyerek sizler de iğne oyalarının yapım aşamalarını izleyerek öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.