Yeni Hobi

Yeni Pike Takımı Dantelleri

13 Nisan 2018
Yeni Pike Takımı Dantelleri

Yatak odalarınızı süsleyecek yeni pike takımı dantelleri Yenihobi.com’da. Tek kişilik ve çift kişilik pikeleri süslemek için danteller modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yatak odanızın zerafetini ortaya koyacak olan, rahat ve romantik bir ortam oluşturan pike takımları için dantel yapmayı isteyenlere bu yazımızda yardımcı olacağız. Bir çok hanımın tığ işi ile yapmış olduğu danteller ile süslenen pike takımlarına günümüzde çeyiz bohçalarında sıklıkla rastlamaktayız.

Büyük markaların pikelerini pahalı fiyatlara satın alıp yatağınıza sermeniz yerine kendi yapacağınız pike dantellerini kullanabilirsiniz. Üstelik hem paradan kar edeceksiniz hemde eğleneceksiniz. Tığ işi yapmayı bilenlerin rahat yapabileceği, bilmeyenlerin ise videoları izleyerek öğrenebileceği danteller bulunmaktadır. Bu danteller ile yapılan pike takımları satılanlara nazaran daha rahat ve ferah bir görünüm oluşturmaktadır.

El yapımı dantel modelleri ile pike takımı örnekleri yazımızda hanımların çeyizlik için yapmış oldukları modellere yer vereceğiz. Bu modellere el emeği göz nuru diyebiliriz. Saatlerce uğraş sonucunda yapılan pike dantelleri pikenin kenarlarına dikiliyor. Dantel yapmayı bilen kişiler bu için ne kadar zahmetli ve bir o kadar da zevkli olduğunu da bilirler. Şimdi gelin dantelli pikeleri inceleyelim.

Pike Takımı Dantelleri

Yukarıdaki dantelin şıklığını görüyor musunuz? Bu modeli birde pike kenarında hayal edin. Ne kadar yakışır değil mi?

Çeyiz Bohçası Pike Takımı

Gül ve çiçek desenli danteller en çok tercih edilenlerdir.  Genellikle pike kenarlarında da böyle danteller kullanılmaktadır.

Çeyiz bohçası için yapılıp hazırlanmış olan pike danteli. İşlemedeki incelik ve işçilik harika görünüyor.

Tek kişilik ve çift kişilik pike takımlarını süslemek için uzun danteller yapılmaktadır. Bu danteller yapıldıktan sonra pikelerin kenarlarına dikiliyor.

Gül deseniyle yapılan şık bir dantel örneği daha.

Pembe pike takımının kenarına uygulanmış olan tığ işi dantel modeli.

Pike Kenar Modeli

Pike Nevresim Takımı Kenarı

Uzun Pike Dantelleri

Yastık, Pike Danteli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Carolina dedi ki:

  How can I buy ?

 2. Nilgun Aytepe dedi ki:

  MerhabaEl emeği ürünler çok güzel size nasıl ulaşabiliriz nasıl satın alabilirim tesekkurler.

 3. Hilal dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim yardımcı olur musunuz satın almak istiyorum

 4. Nese dedi ki:

  Dantelleri nasil alabiliriz

 5. Aysegul dedi ki:

  İnstagramda kardeslerceyiiz2 diye bi adresten hesapli danteller siparişi edebiliyorsunuz hanimlar