Yeni Tasarım Boncuklu Fıstık Oyası Yapılışı

Boncuklu Fıstık Oyası Yapılışı

Yeni bir model hanımlar, fıstık oyası yapan hanımlar kolayca yapabilir diye düşündüğümüz boncuklu fıstık oyası yapılışı. Tığ oyası yapan ve sipariş alan hanımlara yeni ve farklı modeller çıkarmak için çabalıyoruz. Yepyeni oyalar ile yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Fıstıklı Boncuk Oyası

Tasarımı yeni olan ve Belkıs Osman Akkaya isimli arkadaşımıza ait olan boncuklu fıstık oyasının yapımını tığ oyası yapanlar veya sipariş alanlar için paylaştık. Yeni tığ oyaları öğrenip yapmak isteyenlere harika bir örnek. Tek kelime ile muhteşem bir oya yapan Belkıs hanıma ve bu oyanın yapılış videosunu bizimle paylaşan Derya hanıma teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Fıstık oyası dile bildiğimiz oyanın orta kısmına eklenmiş olan boncuklarla daha şık bir hale gelen oya modelini buradan öğrenebilirsiniz.

Boncuklu Fıstık Oyası

Yazma kenarları için yeni örnek mi arıyorsunuz? O halde neden bu modeli tercih etmiyorsunuz ? Hem yeni bir model olmasından dolayı hemde güzel olmasından dolayı tercih edilecek bir modeldir. Tığ oyaları farklı modelleri ile yeni yazılarımızla devam edeceğiz. Sizde bizi takip ederek yeni oya modellerini öğrenebileceksiniz.

Boncuklu Fıstık Oyası Yapılışı

“Yeni Tasarım Boncuklu Fıstık Oyası Yapılışı” için bir yorum

Bir cevap yazın