Yeni Tasarım Sonsuzluk İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı

Yeni sonsuzluk oyası yapılışı

Yeni tasarım sonsuzluk iğne oyası yazma kenarı modelinin yapımı ile karşınızdayız. Sonsuzluk iğne oyası modeli yepyeni bir görünüm kazanmış. En çok yapılan iğne oyalarından birini siz hala yapmadınız mı?

En çok yapılan iğne oyası modellerinden birisi de sonsuzluk oyasıdır. Sonsuzluk işareti olduğundan dolayı oya bu ismi almıştır. Biliyorsunuz ki sonsuzluk sembolü bir çok yerde kullanılıyor. Anahtarlık, kolye, küpe ve bilekliklerde kullanılan sonsuzluk sembolü neden yazma kenarında da kullanılmasın ki? Zamanında böyle düşünen bayanlar sonsuzluk oyasıyla yazma kenarları yapmışlar. Sonrasında işte günümüze kadar pek çok farklı modelleriyle sonsuzluk oyası karşımıza çıkmış. Bu oya en çok yapılan ve sevilen iğne oyalarından birisidir. Bundan dolayı da yeni motiflerle süslenen modelinde çok beğenileceğini düşünüyoruz.

Yeni tasarım sonsuzluk oyası

Sonsuzluk iğne oyası gibi sevilen bir çok örnek vardır. Bunları zamanla iğne oyaları kategorisinde paylaşıyoruz. Sevdiğiniz arkadaşlarınıza, ailenizden birisine veya kendisine sonsuzluk oyayla işlenen yazma – tülbentlerle başörtüsü yapabilirsiniz. Model yepyeni muhteşem bir tasarım iğne oyası yazma kenarı modeli olarak sitemize eklenmiştir. Yapmak isteyenler sadece bir çay molasına ayırdığı zamanı ayırarak bu iğne oyasını öğrenebilir.

Yeni Tasarım Sonsuzluk İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Bu tasarım harikası yeni iğne oyası modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer modellerimize göz atmayı unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın