Yeni Tığ İşi Kiraz Patik Modeli Yapılışı

Yaklaşık 1 saatte yapılan kolay tığ işi kiraz patik modeli yapılışı. 2019 tığ işi patik modelleri arasında öne çıkan kirazlı modelin yapımını öğrenebilirsiniz. Kısa zaman zarfında yapıp tamamlanan örnek isteyenler kiraz patik yapımı modelinin videosunu izleyebilirler.

Kiraz Motifli Patik

Yayınladığımız videolu patik anlatımlarını isteyenler çok oluyor. Yeni örneklerle kısa zaman içerisinde karşınıza çıkacağız. Şimdiki anlatımlı modelimizin adı kiraz patik modeli. Tığ İşi patik örneği üzerindeki kiraz motifleri ile bilinmektedir. Açık renk iplerle örülen patik üzerine yapılmış olan kırmızı kirazlar oldukça göz alıcı.

Kiraz Patik Modeli

Tığ İşi anlatımlı patik modelleri videolarıyla tüm patiklerin yapılışlarını öğrenebileceksiniz. Boş vakitlerinizde tuhafiyelerden almış olduğunuz ipleri değerlendirmek için patikler örebilirsiniz. Kirazlı patik modelinden örmeye başlayabilirsiniz.

Tığ İşi kiraz patik modelini yapmak için tığınızla 14 zincir çekiyorsunuz. Eğer 37 numara ayaklar için örecekseniz ilmek sayısını bu şekilde ayarlamanız gerekiyor. Daha küçük veya daha büyük ayağınız varsa attığınız ilmekler ile ölçüm ona göre ilmek sayısını arttırıp azaltabilirsiniz. Zincir çekme işleminden sonra başına dolayarak 4. sıradaki zincire trabzan yapıyoruz. Sonrası ve tüm detayları aşağıdaki videomuzda! Ören hanım kanalına teşekkürler.

Tığ İşi Kirazlı Patik Modeli Anlatımlı Video

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın