Yeni ve Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni ve güzel tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Hanımların talebi üzerinde en farklı ve en yeni tığ oyası modellerini sizler için derledim. Bu oya modelleri çeyiz bohçaları için oldukça iyi bir tercih olabilir. Dilerseniz kazanç elde edip, evinize destek olmak için de bu tığ oyası modellerini tercih edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz yeni ve güzel tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu harika tığ oyası modelini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında anlatımlı videoları Youtube’dan izleyebilirsiniz. Bu şekilde daha kolay bir şekilde tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelini yeşil ve kırmızı rengini kullanarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Çoğu hanım bu el işlerini çeyiz bohçası için daha önceden hazır ediyor ve muhteşem çeyizler oluşturuyorlar. Sizler de bu şekilde yaparak dilediğiniz renkte tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli başörtüsü çok yakışmış. Sizler de bu tığ işi oya modelini tercih ederek şahane işler ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda bu müthiş tığ oyasını havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarına birçok kişi iğne oyası ve tığ işi oya modellerini tercih ediyor.

blank

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modelini sipariş almak isteyen hanımlar tercih edebilir. Yaptığınız tığ işi oya modellerini sosyal medya hesaplarına yükleyerek şahane görünümler elde edebilir ve daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından sağlanan etkileşimler tığ işi oya modeli siparişlerinizi de arttırabilir.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Çok Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.