Yeni ve Popüler Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni ve popüler tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok hoşuna gidecek birbirinden güzel tığ oyası modellerini sizler için seçtim. Bu muhteşem oyalarla güzel işler ortaya koyabilir ve siparişlerinizi arttırabilirsiniz. Dilerseniz boncukları da tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Şimdi hep birlikte yeni ve popüler tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli oldukça şirin görünüyor. Sizler de pembe başörtüsü kenarına bu harika tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Hatta sadece tığ oyası kenarına değil, dilerseniz havlu kenarına da bu güzel tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli ile güzel görünümler elde edebilirsiniz. Tek renk başörtüsü kenarına yine tek renk tığ oyası seçiminiz olacaksa eğer bu görüntüyü farklı renkteki bir boncukla da hareketlendirebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz renkli ve sıralı tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem tığ oyası modelleri ile oldukça güzel görünümlere imza atabilirsiniz. Hem de bu tığ oyasının yapılışı çok kolay. El işiyle uğraşan hemen her hanım yapabilir. Dilerseniz İnternet veya YouTube’dan tığ işi oya modelinin yapılışı hakkında anlatımlı videolar izleyerek öğrenebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok güzel görünüyor. Sizler de bu harika tığ işi oya modelini tercih edebilir ve çok yeni görünümler elde edebilirsiniz. Özellikle beyaz başörtüsü kenarında pembe ve yeşil rengini kullanarak bu harika tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli oldukça güzel görünüyor. Sizler de bu muhteşem tığ oyası modelini elde etmek için renkli ve uyumlu ip seçimleri yapabilirsiniz.

En Harika Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank