Yeni Yıla Bu 39+ Bebek Örgü Modelleri ile Hazırlanın

2020’ye yeni bebek örgü modelleri ile hazırlanmaya ne dersiniz? Hazır yeni yılda yaklaşırken yeni yeni örgü modelleri elbette hepimizin tercihi. Sizin de çok seveceğiniz hele ki çocuklarınız için olunca daha da çok tercih edeceğiniz bu birbirinden yeni bebek örgü modelleri seçtik sizler için. Biliyorsunuz ki örgüler her alanda hele ki kış aylarından vazgeçilmezimiz oluyor. Sürekli de yeni yeni modeller arayışı içerisindeyiz. Dilerseniz hep birlikte birbirinden yeni bebek örgü modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Yeni Bebek Örgü Modelleri

örgü

Haki yeşil ile fark yaratacak örgü modelini sizin de seveceğinize o kadar eminiz ki. Rengi ve modeliyle oldukça uyum içerisinde olan bu örgü modelini tercih etmemek imkansız. Yeni olması da cabası elbette. Birbirinden şirin bu örgü modellerini siz de tercih etmek istersiniz elbette. Hem de yapılışı da oldukça basit ama yapılışı hakkında bilginiz yoksa internetten videolu bir şekilde izleyebilir ve bu örgü modeli hakkında bilgi alabilirsiniz.

örgü modelleri

Tatlı mı tatlı şeker gibi bir bebek hırka örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modelinde detaylar o kadar fazla ki. Hem inci detayı hem çiçek detayı hem düğme detayı. Hepsi bir araya gelinde muazzam bir görüntü oluşmuş. Mutlaka siz de bu örgü modelinden çocuğunuzu mahrum bırakmamalısınız. Örgüler bildiğiniz üzere hem şiş hem de tığ ile yapılıyor. İkisinin de görüntüsü ayrı elbette ama birbirinden de güzel duracaktır.

örgü bebek

Kar beyaz hırka modeli sizin de ilginizi çekecek nitelikte. Artık kışın beyaz kullanılmaz algısı elbette ki yok. Bu hırka modeli sizin de gönüllerinizi fethedecek. Dilerseniz istediğiniz renkte de tercih edebilirsiniz. Bizim tercihimiz beyazdan yana.

En Çok Tercih Edilen Yeni Bebek Örgü Modelleri

örgü yelek örgü bebek modelleri yelek örgü modelleri örgü modeli el örgüsü örgü hırka anlatımlı örgü modelleri örgü nasıl yapılır bebek örgü yelek knitting

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.